work 3828297 1920

O firmie

Inka BHP

Zapoznaj się z wiedzą o naszej firmie. Jesteśmy jedną z lepszych firm szkolących w obszarze BHP w województwie Śląskim!

Zaufaj fachowcom w branży BHP!

INKA BHP to specjalista w dziedzinie szkolenia BHP. Wspieramy klientów w poprawie bezpieczeństwa pracowników już ponad 15 lat.

Czym się kierujemy?

Staramy się jak najskuteczniej przekazywać wiedzę dotyczącą właściwej obsługi sprzętu ppoż i medycznego, a także interpretacji zasad BHP i rozporządzeń odpowiednich organów.

Nasi specjaliści stworzyli autorskie programy kursów, poparte wieloletnim doświadczeniem zawodowym oraz wnikliwymi obserwacjami sytuacji praktycznych i życiowych. Staramy się jak najskuteczniej przekazywać wiedzę dotyczącą właściwej obsługi sprzętu ppoż i medycznego, a także interpretacji zasad BHP i rozporządzeń odpowiednich organów.

edit
Nasze atuty

Mocne strony InkaBHP

businessman

Fachowość

Fachowość jest jednym z naszych atutów. Działamy na rynku już od 15 lat. Współpracowaliśmy z wieloma klientami, przeszkoliliśmy setki osób. Nasza firma ciągle się rozwija i poszerza obszar działania!

atoms

Innowacyjność

Ciągle poszukujemy rozwiązań, które sprostają dynamice zmian jakie następują na rynku pracy. Wymagania i oczekiwania klientów ciągle się zmieniają. Stale poszukujemy nowych rozwiązań w zakresie przekazywania wiedzy.

shield

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo wpisane jest w naszą pracę. Szkolimy aby zapewniać je pracownikom naszych klientów. Stawiamy je ponad wszystko. Aktualizujemy na bieżąco mapę zagrożeń aby móc je minimalizować w miejscach pracy.

puzzle

Przyszłość

Patrzymy na nią z optymizmem. Jesteśmy na rynku 15 lat. Stajemy się coraz silniejszą firmą, z ugruntowaną pozycją. Im dłużej jesteśmy na rynku tym czujemy się pewniej. To dzięki zaufaniu naszych klientów.

alarm clock

Punktualność

Punktualność to kolejny z celów jaki sobie stawiamy. Znamy jej wartość. Punktualność w obecnych czasach liczy się jeszcze bardziej. Tylko najlepsze praktyki są w stanie wyróżnić naszą firmę na tle konkurencji.

calendar

Terminowość

Terminowość wpisuje się w naszą fachowość. Dotrzymujemy danych terminów- wiemy, jak cenny jest czas dla naszych klientów. Staramy się działać w sposób zdecydowany, konkretny. Chcemy dawać klientom najlepszą jakość usług.

plane 841441 1920
Nasz kierunek

Misja Firmy

Jednym z celów, który sobie obraliśmy to współpraca na obustronnie dogodnych warunkach. Gwarantujemy sprawny kontakt, merytoryczną pomoc oraz atrakcyjną cenę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy firmą, która nie boi się wyzwań, sprawę każdego klienta traktujemy z najwyższym priorytetem. Oferujemy szeroki zakres usług: od szkoleń aż na poradach odnośnie praw pracowniczych kończąc. Chcemy być uznawani za wiodącą firmę BHP na rynku.

logo11
transbis
stip united
slaski ogrod botaniczny
sigro
muzeum sztygarka
greta sport
eurofins
ekoprohut
dolezych
agrofirma szczekociny

INKA BHP

W firmie INKA BHP zależy nam na Państwa bezpieczeństwie. Gwarantujemy najwyższy standard szkoleń i kursów w zakresie BHP i PPOŻ. Działamy na ternie Śląska i Małopolski.

ccc

Gwarancja najwyższej jakości szkoleń

Nasze szkolenia BHP dają państwu gwarancję świadomych pracowników w zakresie zagrożeń w pracy.

ccc

Dajemy poczucie bezpieczeństwa

Zajmujemy się wszelkimi trudnościami w obszarze spraw BHP klientów. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

asddassdasad