O firmie

Inka BHP

Zapoznaj się z wiedzą o naszej firmie. Jesteśmy jedną z lepszych firm szkolących w obszarze BHP w województwie Śląskim!

Zaufaj fachowcom w branży BHP!

INKA BHP to specjalista w dziedzinie szkolenia BHP. Wspieramy klientów w poprawie bezpieczeństwa pracowników już ponad 15 lat.

Czym się kierujemy?

Staramy się jak najskuteczniej przekazywać wiedzę dotyczącą właściwej obsługi sprzętu ppoż i medycznego, a także interpretacji zasad BHP i rozporządzeń odpowiednich organów.

Nasi specjaliści stworzyli autorskie programy kursów, poparte wieloletnim doświadczeniem zawodowym oraz wnikliwymi obserwacjami sytuacji praktycznych i życiowych. Staramy się jak najskuteczniej przekazywać wiedzę dotyczącą właściwej obsługi sprzętu ppoż i medycznego, a także interpretacji zasad BHP i rozporządzeń odpowiednich organów.

Nasze atuty

Mocne strony InkaBHP

Fachowość

Fachowość jest jednym z naszych atutów. Działamy na rynku już od 15 lat. Współpracowaliśmy z wieloma klientami, przeszkoliliśmy tysiące osób. Nasza firma ciągle się rozwija i poszerza obszar działania!

Innowacyjność

Ciągle poszukujemy rozwiązań, które sprostają dynamice zmian jakie następują na rynku pracy. Wymagania i oczekiwania klientów ciągle się zmieniają. Stale poszukujemy nowych rozwiązań w zakresie przekazywania wiedzy.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo wpisane jest w naszą pracę. Szkolimy aby zapewniać je pracownikom naszych klientów. Stawiamy je ponad wszystko. Aktualizujemy na bieżąco mapę zagrożeń, aby móc je minimalizować w miejscach pracy.

Przyszłość

Patrzymy na nią z optymizmem. Jesteśmy na rynku 15 lat. Stajemy się coraz silniejszą firmą, z ugruntowaną pozycją. Im dłużej jesteśmy na rynku tym czujemy się pewniej. To dzięki zaufaniu naszych klientów.

Punktualność

Punktualność to kolejny z celów jaki sobie stawiamy. Znamy jej wartość. Punktualność w obecnych czasach liczy się jeszcze bardziej. Tylko najlepsze praktyki są w stanie wyróżnić naszą firmę na tle konkurencji.

Terminowość

Terminowość wpisuje się w naszą fachowość. Dotrzymujemy danych terminów- wiemy, jak cenny jest czas dla naszych klientów. Staramy się działać w sposób zdecydowany, konkretny. Chcemy dawać klientom najlepszą jakość usług.

Nasz kierunek

Misja Firmy

Jednym z celów, który sobie obraliśmy to współpraca na obustronnie dogodnych warunkach. Gwarantujemy sprawny kontakt, merytoryczną pomoc oraz atrakcyjną cenę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy firmą, która nie boi się wyzwań, sprawę każdego klienta traktujemy z najwyższym priorytetem. Oferujemy szeroki zakres usług: od szkoleń aż na poradach odnośnie praw pracowniczych kończąc. Chcemy być uznawani za wiodącą firmę BHP na rynku.

INKA BHP

W firmie INKA BHP zależy nam na Państwa bezpieczeństwie. Gwarantujemy najwyższy standard szkoleń i kursów w zakresie BHP i PPOŻ. Działamy na ternie Śląska i Małopolski.

ccc

Gwarancja najwyższej jakości szkoleń

Nasze szkolenia BHP dają państwu gwarancję świadomych pracowników w zakresie zagrożeń w pracy.

ccc

Dajemy poczucie bezpieczeństwa

Zajmujemy się wszelkimi trudnościami w obszarze spraw BHP klientów. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

asddassdasad