Referencje i certyfikaty BHP Inka

Potwierdzeniem jakości naszej obsługi są zebrane tutaj pozytywne referencje wystawione nam przez zadowolonych klientów. Dodatkowo przedstawiamy uzyskane przez naszą firmę certyfikaty, świadczące o naszym profesjonalizmie.

100%Satysfakcji
15 lat Na rynku
< 200Klientów
asdassdaasd

Spółdzielnia mieszkaniowa ,,Lokum’’

Firma BHP INKA wspiera przedsiębiorstwa w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Zawsze staramy się dostosować do specyfiki i profilu działania firm, które aktualnie obsługujemy.

Dzięki nam możesz mieć pewność, że nasza kadra doskonale przygotuje twoich pracowników do działania w zakresie BHP. Oferujemy szkolenia w zakresie szkoleń wstępnych i okresowych. Wyróżniono nas min: za korzystanie ze środków audiowizualnych, które podnoszą jakość naszych szkoleń. Dla spółdzielni mieszkaniowej ,,Lokum’’ w roku 2014 w ramach szkoleń wstępnych BHP INKA przeprowadziła szkolenia w ramach szkoleń wstępnych 17 pracowników, zaś w zakresie szkoleń okresowych 45. Robimy wszystko by nasze zlecenia były realizowane w terminie.

Zobacz

MEGREZ SP Z.O.O.

Nasza firma może pochwalić się przede wszystkim wysoką efektywnością. W stosunkowo krótkim czasie jesteśmy w stanie przeszkolić setki pracowników uzyskując przy tym satysfakcjonujące efekty. Staramy się aby nasze usługi były jak najbardziej efektywne.

Dla spółki MEGREZ SP. z.o.o. w okresie 31.07.2012-27.08.2013 udało nam się przeszkolić łącznie 1084 pracowników służb medycznych, administracyjno-biurowych, stanowisk robotniczych, pracodawców i innych osób kierujących w ramach szkoleń okresowych BHP oraz z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Wszystkie czynności zostały wykonane terminowo i z zachowaniem należytej staranności.

Zobacz