Wypożyczanie samochodu

Wypożyczanie samochodu

Inka BHP prócz samych szkoleń również oferuje możliwość wypożyczenia samochodu na doby. Jesteśmy tam, gdzie Ty potrzebujesz wsparcia.

Samochód na Twoje potrzeby

Jeśli potrzebny jest Ci samochód na doby, by załatwić swoje sprawy, to dobrze trafiłeś. BHP Inka nie tylko prowadzi szkolenia, ale również wspiera swoich klientów w dojeździe do celu biznesowego, a czasem nawet prywatnego, wypożyczając swoim klientom samochód w wysokim standardzie i sprawdzony technicznie.

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości i wieloletniej rzetelności

Wypożyczanie na doby

Wypożyczenie samochodu jest dobowe. Każda doba jest dodatkowo płatna.

Wnętrze naszego samochodu

Wnętrze naszego samochodu jest dostosowane dla dalekich podróży oraz komfortowego poruszania się po mieście. Nasz samochód również pięknie prezentuje się co daje prestiż przy spotkaniach biznesowych.

Wysoka prezencja

Nasze auto wyglądem i estetyką wykonania bardzo dobrze prezentuje się na wyjazdach i spotkanych biznesowych

Czystość to komfort

Czystość naszego auta to komfort i dobre samopoczucie.

Rzetelna firma

Działamy na rynku wiele lat dzięki czemu udało się nam zgromadzić wokoło siebie wielu zadowolonych klientów i ich zaufanie.

Sprawdzony dostawca

Nasz pojazd jest w pełni sprawny i posiada aktualne przeglądy techniczne – wszystko po to, byś Ty mógł bezpiecznie dotrzeć do celu.

Komfort jazdy

Nasz samochód posiada wiele udogodnień, dzięki czemu jazda nim daje komfort i relaks w czasie podróży biznesowych czy prywatnych.

Zalety wypożyczania samochodu na doby

Wypożyczanie samochodów stało się popularne w ostatnich latach przede wszystkim ze względu na łatwość i elastyczność, jaką oferuje ta usługa. Coraz więcej osób decyduje się na wynajem auta na doby, aby sprostać rozmaitym potrzebom. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Przede wszystkim decyzja o wypożyczeniu samochodu na doby często wiąże się z oszczędnościami. Na przykład, jeśli planujesz kilkudniową podróż i tylko przez jeden dzień będziesz potrzebować samochodu, wynajem auta jest najlepszym rozwiązaniem. Pozwoli Ci ono obniżyć koszty w stosunku do zakupu auta lub wynajmu długoterminowego. Wynajmując samochód tylko na jeden dzień, płacisz wyłącznie za czas, w którym faktycznie korzystasz z pojazdu. W przypadku wynajmu długoterminowego koszty są znacznie wyższe, gdyż obejmują cały okres wynajmu, nawet jeśli przez większość czasu samochód pozostaje nieużywany.

Jeśli wynajmiesz samochód tylko na jeden dzień, zużyjesz mniej paliwa niż podczas wielodniowej podróży. Ma to również pozytywny wpływ na środowisko. Ostatecznie warto podkreślić, że wynajmując auto od sprawdzonej firmy, jak na przykład Inka BHP Katowice, nie musisz się martwić o jego stan techniczny. Wypożyczenie samochodu na doby to doskonała opcja dla osób podróżujących na krótki wyjazd służbowy lub wizytę u rodziny i znajomych, którzy nie mają swojego auta. Takie rozwiązanie daje swobodę planowania i organizacji podróży. Niezależnie od tego, czy chcesz zwiedzić nowe miasto, czy też uczestniczyć w ważnym spotkaniu biznesowym, wynajem auta na doby pozwoli Ci cieszyć się wygodą i nieograniczoną mobilnością.