Wypożyczanie samochodu

Wypożyczanie samochodu

Inka BHP prócz samych szkoleń również oferuje możliwość wypożyczenia samochodu na doby jesteśmy tam gdzie ty potrzebujesz wsparcia.

Samochód na twoje potzreby

Jeśli potrzebny jest ci samochód na doby by załatwić swoje sprawy to dobrze trafiłeś. BHP inka nie tylko prowadzi szkolenia ale również wspiera swoich klientów w dojeździe do celu biznesowego a czasem nawet prywatnego wypożyczając swoim klientom samochód w wysokim standardzie i sprawdzony technicznie.

Gwarancja jakość

Gwarancja jakość i wieloletniej rzetelność

Wypożyczanie na doby

Wypożyczenie samochodu jest dobowe każda doba jest dodatkowo płatna

Wnętrze naszego samochodu

Wnętrze naszego samochodu jest dostosowane dla dalekich podróży oraz komfortowego poruszania się po mieście. Nasz samochód również pięknie prezentuje się co daje prestiż przy spotkaniach biznesowych.

Wysoka prezencja

Nasze auto wyglądem i estetyką wykonania bardzo dobrze prezentuje się na wyjazdach i spotkanych biznesowych

Czystość to komfort

Czystość naszego auta to komfort i dobre samo poczucie.

Rzetelna firma

Działamy na rynku wiele lat dzięki czemu udało się nam zgromadzić wokoło siebie wielu zadowolonych klientów i ich zaufanie.

Sprawdzony dostawca

Nasz pojazd jest w pełni sprawny i posiada częste przeglądy mechaniczne po to by samochód był bezpieczny a ty mógł dotrzecie do celu

Komfort jazdy

Nasz samochód posiada wiele udogodnień dzięki czemu jazda naszym pojazdem daje komfort i relaks w czasie podróży biznesowych czy prywatnych.