desk 593327 1280

Szkolenia Online

Szkolenia Bhp online

Szkolenia BHP przez internet to propozycja dla osób, które mają wypełniony grafik po brzegi. Żeby przejść kurs online, wystarczy komputer i dostęp do sieci.

Szkolenia online: w każdym miejscu i o każdej porze!

Szkolenia online- dla wszystkich!

Szkolenie BHP online kierujemy zarówno dla szeregowych pracowników administracyjno-biurowych, jak i tych wyższego szczebla — kadry zarządzającej oraz pracodawców.

 1. Kadra zarządzająca

  Dla kadry zarządzającej przygotowaliśmy kurs z metodyki prowadzenia instruktażu stanowiskowego, który jest potrzebny przy wdrożeniach pracowników.

 2. Dbamy o przyswajalność wiedzy

  Informacje są ułożone w logiczny ciąg. Ułatwia to zrozumienie nawet skomplikowanych zagadnień. Zadbaliśmy też o czytelność tekstu.

 3. Inne zawody

  Jako firma szkolimy przedstawicieli wielu zawodów, oprócz kadry zarządzającej także: nauczycieli, inżynierów, przedstawicieli handlowych a także służby medyczne.

 4. Nowoczesna platforma szkoleniowa

  Nasza platforma szkoleniowa to nowoczesne i bardzo wydajne narzędzie, które pozwala kontrolować procesy szkoleniowe Twoich pracowników. Nie czekaj, skorzystaj!

planet earth 5056

Szkolenia online- docieramy dalej!

Udostępniane przez nas szkolenia BHP online prowadzimy nie tylko w języku polskim, ale również po angielsku. Dzięki temu docieramy do większej liczby odbiorców!

Docieramy nie tylko Polaków, ale także do obcokrajowców niemówiących w naszym języku. Szkolenia online BHP pozwalają podzielić wiedzą z mieszkańcami z całego kraju. Szkolimy między innymi: nauczycieli, inżynierów, przedstawicieli handlowych, służby medyczne. Szkolenia online dają duże możliwości w zakresie mobilności uczestników.

e-learning
growth chart

Szkolenia online dla pracodawców i pracowników.

Powstanie platformy szkoleniowej jest efektem naszej wieloletniej pracy i naszego doświadczenia. Oferujemy Państwu szkolenia BHP dla pracowników oraz dla pracodawców.

 1. Obsługa techniczna

  W razie trudności lub pytań w obsłudze platformy jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym z naszymi klientami. Odpowiemy na każde pytanie, rozwiążemy każdą trudność.

 2. Doradztwo

  Oferujemy fachową obsługę i oraz doradztwo w szkoleniach BHP i pomoc w użytkowaniu z naszej platformy szkoleniowej. Szkolenia online to komfort dla Ciebie i pracowników!

 1. Szkolenia InkaBHP to marka

  Nasza platforma to silne fundamenty merytoryczne i technologiczne. Robimy skuteczne i satysfakcjonujące szkolenia dla naszych klientów. Jesteśmy marką!

 2. Aktualizowanie szkoleń także tych online

  Na bieżąco aktualizujemy naszą bazę szkoleniową o nowe zmiany w zakresie prawa, oraz o doświadczenie i potrzeby naszych klientów. Wsłuchujemy się w ich głos.

 3. Liczymy się z Państwa opinią

  Nasi klienci i ich opinie są dla nas największą motywacją do działania. Zachęcamy Państwa do dzielenia się swoimi sugestiami. Chcemy być coraz lepsi w zakresie szkoleń BHP.

 4. Certyfikat

  Certyfikat, po zdanym szkoleniu online każdy uczestnik otrzyma automatycznie. Stawiamy w pełni na wygodę naszych klientów, oszczędzamy Państwa czas- który jest dla nas cenny!

Platforma szkoleniowa

Dostęp do platformy

Do odbycia szkolenia BHP przez Internet za pośrednictwem naszej platformy e-learningowej niezbędne są dane dostępowe, otrzymają je Państwo od nas!

armchair

Komfort szkoleń

Nasze szkolenia zostały stworzone aby były wygodne oraz dawały mobilność. Dostęp do kursów i szkoleń masz w dowolnym momencie czasu i dowolnym urządzeniu!

car key

Nieograniczony dostęp

Nasza platforma szkoleniowa to dostęp do wiedzy bez ograniczeń. Dajemy ci dostęp do naszych materiałów szkoleniowych. Nauka z nami to przyjemność i łatwość korzystania.

alarm clock

Bez limitu czasu

Dajemy możliwość sprawdzenia swojej wiedzy bez ograniczeń czasowych, wielokrotne podejścia do egzaminów, dla Twojego komfortu nauki. Z nami możesz się uczyć!

laptop 1
Platforma szkoleniowa

Szkolenia online- korzyści

Wybór platformy szkoleniowej to możliwość aby zaoszczędzić pieniądze i czas. Platforma szkoleniowa online daje możliwość uniknięcia kosztów związanych z najmem np. sali szkoleniowej.

Dla pracowników oferujemy szkolenia wstępne i okresowe. Dajemy ci szkolenia online przy własnym komputerze, w Twoim domu! Twoi pracownicy na pewno to docenią. Nasze szkolenia online są odpowiedzią na zmieniające się warunki na świecie, są odpowiedzią na globalizację oraz na ułatwianiem procesów komunikacyjnych pomiędzy ludźmi.

Przepisy prawne

Jesteśmy na bieżąco z BHP

Każde przepisy, nawet te dotyczące BHP ulegają zmianie. Śledzimy zmiany na bieżąco. Aktualizujemy naszą bazę szkoleniową aby dawać Państwu aktualną wiedzę.

Szkolenia online to odpowiedź na tryb pracy zdalnej. Przeprowadź szkolenie dla pracowników w trybie zdalnym. Twoi pracownicy są na kwarantannie? Daj im możliwość odbycia szkolenia w domu. Nasze szkolenia online dają możliwość odbycia szkoleń wstępnych oraz okresowych. W zmieniających się czasach- idziemy z duchem czasu!

gavel

Ile kosztuje szkolenie BHP online?

Jeśli interesuje Cię, ile kosztuje szkolenie BHP online, skontaktuj się z naszymi fachowcami. Cena szkoleń BHP przez internet jest bowiem uzależniona od konkretnego wariantu i pakietu, po który sięgniesz. Zapewniamy, że nasi eksperci doradzą Ci rozwiązanie, które najlepiej wpisze się w specyfikę prowadzonej przez Ciebie działalności, a w tak dobranym szkoleniu znajdą się wszystkie zagadnienia niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa w Twojej firmie. Zapewniamy też, że forma oferowanych kursów nie tylko gwarantuje skuteczność nauczania, ale daje też poczucie komfortu i wygody, które nie zawsze możliwe są do uzyskania podczas typowego, stacjonarnego szkolenia. Możesz mieć pewność, że ten rodzaj szkolenia na pewno polubią i docenią Twoi pracownicy, ponieważ forma kursu pozwala na to, by wracać do materiałów pomocniczych zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba. Co również istotne, e-learning z zakresu szkoleń BHP doskonale wpisuje się w szeroką dziś tendencję przenoszenia wszystkich aktywności, które tylko na to pozwalają, do sieci. Ostatnie dwa lata pokazały przecież, że szkolenia online są nierzadko bardziej efektywne niż ich tradycyjne odpowiedniki. Co natomiast szczególnie istotne dla pracodawców i właścicieli firm, szkolenia BHP przez Internet mogą być również sporo tańsze od kursów, które wymagają realnej obecności uczestników.

Szkolenia BHP przez internet dają też możliwości, które w wypadku tradycyjnych kursów nie zawsze są dostępne. Jedną z nich jest na przykład sposobność, by objąć szkoleniem wszystkich pracowników w jednym czasie, co w wypadku większych firm, które nie dysponują dodatkowo zapleczem szkoleniowym, jest często utrudnione. Jak zatem widać, opłaca się sięgnąć po szkolenia BHP przez Internet!

 

 

Szkolenia online- oszczędność czasu i pieniędzy!

Szkolenia online to ciekawa i angażująca forma nauki dla Twoich pracowników.

Szkolenia online- najlepsza inwestycja!

Szkolimy pracowników stacjonarnie i zdalnie. Wybierając nasze szkolenia online możemy docierać do klientów na całym świecie. Zostaw szkolenia nam!

ccc

Znajomość BHP

Szeroka wiedza z zakresu BHP zmniejsza ryzyko wystąpienia zagrożenia na stanowisku pracy.

ccc

Dla nowych pracowników

Szkolenia BHP to ważny etap na początku pracy każdego nowego pracownika.

asddassdasad
logo11