sean pollock PhYq704ffdA unsplash

System Zarządzania BHP

Klucz do prawidłowego funkcjonowania firmy.

Celem systemu zarządzania BHP są działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy. Zbudowany jest na przepisach i dokumentacji.

System Zarządzania BHP

System Zarządzania BHP służy do utrzymania odpowiednich warunków pracy. Jego wdrożenie wymaga między innymi zaangażowania pracowników, wykonania audytów i dokumentacji.

settings 1

System Zarządzania BHP

Doradzamy i pomagamy we wdrażaniu Systemu Zarządzania BHP w Twojej firmie.

tree

Ochrona środowiska

Działamy kompleksowo. Zajmujemy się kwestiami związanymi ze środowiskiem naturalnym.

puzzle 2
check

System Zarządzania BHP

Wpływa na zmniejszenie kosztów związanych z odszkodowaniami za niezdolność do pracy. Gwarantuje wzrost poziomu bezpieczeństwa pracowników w Twojej firmie.

check

System Zarządzania BHP

Zapewnia łatwiejsze planowanie wydatków związanych z zapewnieniem pracownikom bezpiecznej pracy oraz daje wymierne korzyści zdrowotne i socjalne.

check

Ochrona środowiska

Pomagamy w ustaleniu wysokości opłat za korzystanie ze środowiska oraz w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń. Zajmujemy się sporządzaniem dokumentacji środowiskowej.

check

Ochrona środowiska

Dokonujemy przeglądów i audytów ekologicznych oraz mierzeniem hałasu i zapylenia środowiskowego na stanowiskach pracy. Mierzymy wpływ tych czynników na pracowników.

Zarządzanie BHP

System Zarządzania BHP jest konieczny praktycznie w każdej większej firmie. Wdrożenie takiego systemu jest inwestycją, która przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa Twoich pracowników.

Zaletą wdrożenia systemu zarządzania BHP jest wpływ na obniżenie składek ubezpieczenia wypadkowego, a także zmniejszenie kosztów ponoszonych z odszkodowań za niezdolność do pracy.

System Zarządzania BHP, jest rozwiązaniem systemowym, zwiększa on świadomość pracowników, uczy sposobów reagowania na wypadek wystąpienia niepożądanego incydentu.

Ochrona środowiska

Zajmujemy się dokumentacją związanymi z oddziaływaniem firmy na środowisko. Wierzymy, że przyczyniamy się do zwiększenia dobrostanu środowiska, otoczenia Twojej firmy.

Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją Twojej firmy, związaną z ochroną środowiska, załatwiamy potrzebne zaświadczenia do instytucji związanych ze środowiskiem naturalnym.

Jako firma podejmujemy się także audytów środowiskowych m.in pomiaru zapylenia powietrza czy hałasu. Taki audyt może utrzymać pracowników w dobrej kondycji psychofizycznej.