Wszystkie produkty

Inka BHP – sklep internetowy

Sklep online firmy Inka BHP to wygodna forma zakupów dla pracodawców oraz pracowników. W dzisiejszych czasach technologie szybko idą naprzód, a my idziemy razem z nimi. Dlatego też prezentujemy innowacyjne rozwiązanie – sklep online z produktami i usługami BHP, który umożliwia wygodne i szybkie zakupy przez internet.

Oferta sklepu Inka BHP

W ofercie naszego sklepu internetowego Inka BHP znajdziesz szeroki asortyment szkoleń BHP online oraz innych szkoleń i urządzeń związanych z bezpieczeństwem pracy. Szkolenie z udzielania pierwszej pomocy pozwala na zdobycie wiedzy i umiejętności, które mogą uratować komuś życie, zarówno w miejscu pracy, jak i poza nim. Szkolenie obejmuje m.in. naukę podstawowych technik resuscytacji, postępowanie w przypadku krwotoków czy złamań oraz zasady postępowania przy omdleniach. W trakcie szkolenia z ochrony przeciwpożarowej uczestnicy poznają przyczyny powstawania pożarów, sposoby ich gaszenia oraz zasady postępowania w sytuacjach awaryjnych.

Oferujemy szkolenia wstępne dla pracowników administracyjno-biurowych. Ten rodzaj szkolenia obejmuje zagadnienia związane z ergonomią pracy, prawidłowym używaniem sprzętu i urządzeń biurowych oraz z zasadami postępowania w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia pracowników. Interesującą pozycją w naszym sklepie jest szkolenie na temat wypalenia zawodowego jako przyczyny występowania wypadków przy pracy. Szkolenie prewencyjne z zakresu wiedzy o koronawirusie SARS-Cov-2 z kolei obejmuje informacje na temat objawów, profilaktyki oraz postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia koronawirusem.